Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice - Otrębusy

Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice Usługa: Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Cena: -
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Nauka gry na perkusji.Profesjonalne podejście do nauczania oraz szeroki zakres materiału. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Naukę z uczniami zaczynam od pracy nad doskonaleniem techniki werblowej – podstawy współczesnego perkusisty. Zapoznanie się, słuchanie i analiza nagrania różnych stylów (R&B, funk, pop, rock, swing i latynoamerykańskiego) pozwala na lepsze zrozumienie roli perkusji w zespołach grających tę muzykę. Dużo czasu poświęcam na przyswajanie, ćwiczenie i nagrywanie tych skomplikowanych niejednokrotnie struktur rytmicznych przy pomocy profesjonalnych materiałów J. Aebersolda. Pozwala to na ich doskonałe opanowanie i praktyczne wykorzystanie w zespole.
Celem nauczania jest techniczne opanowanie gry na tym instrumencie umożliwiające kontynuowanie dalszej nauki na poziomie wyższym oraz przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu.
PERKUSJA:Sonor Sonic Plus.TALERZE:Paiste PST5(Hi-Hat,Ride,Crash).SZKOŁY:David Garibaldi,Rick Latham,Dave Weckl,Art Blakey,Melbays,Choracio Chernandez,Joel Rothman,Jerzy Bartz,Hubert Rutkowski,Marta Ptaszyńska.TECHNIKA:Jedynki,dwójki,triole,paradiddle,przednutki pojedyńcze(flam)podwójne(drag),werblówki,rytmy i przejścia.STYLE:Jazz,Funk,Pop,Rock,Samba,Bossa-nova,Soul i wiele innych zagadnień związanych z sztuką perkusyjną.Praca z Metronomem TAMA Rw-105.CENA:60 zł.”1h”(60 minut).LOKALIZACJA:W-wa ul.Mariańska 1,Komorów „Trasa Linii WKD”.