Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice

Otrębusy

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: https:
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice - opis
Nauka gry na perkusji.Profesjonalne podejście do nauczania oraz szeroki zakres materiału. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Naukę z uczniami zaczynam od pracy nad doskonaleniem techniki werblowej – podstawy współczesnego perkusisty. Zapoznanie się, słuchanie i analiza nagrania różnych stylów (R&B, funk, pop, rock, swing i latynoamerykańskiego) pozwala na lepsze zrozumienie roli perkusji w zespołach grających tę muzykę. Dużo czasu poświęcam na przyswajanie, ćwiczenie i nagrywanie tych skomplikowanych niejednokrotnie struktur rytmicznych przy pomocy profesjonalnych materiałów J. Aebersolda. Pozwala to na ich doskonałe opanowanie i praktyczne wykorzystanie w zespole.
Celem nauczania jest techniczne opanowanie gry na tym instrumencie umożliwiające kontynuowanie dalszej nauki na poziomie wyższym oraz przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu.
PERKUSJA:Sonor Sonic Plus.TALERZE:Paiste PST5(Hi-Hat,Ride,Crash).SZKOŁY:David Garibaldi,Rick Latham,Dave Weckl,Art Blakey,Melbays,Choracio Chernandez,Joel Rothman,Jerzy Bartz,Hubert Rutkowski,Marta Ptaszyńska.TECHNIKA:Jedynki,dwójki,triole,paradiddle,przednutki pojedyńcze(flam)podwójne(drag),werblówki,rytmy i przejścia.STYLE:Jazz,Funk,Pop,Rock,Samba,Bossa-nova,Soul i wiele innych zagadnień związanych z sztuką perkusyjną.Praca z Metronomem TAMA Rw-105.CENA:60 zł.”1h”(60 minut).LOKALIZACJA:W-wa ul.Mariańska 1(przy rondzie ONZ),Komorów „Trasa Linii WKD”.Numer Telefonu:604-618-883.Serdecznie zapraszam.
Multimedia
Zdjęcia:
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Nauka gry na perkusji
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
1 2 3 4 5 6
Opinie o Nauka gry na perkusji-Otrębusy i okolice
Wyświetleń Nr telefonu: 9 Przejść na stronę internetową: 4
Wyświetleń ogłoszenia od 2017.08.05 : 3102 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w mazowieckim: 3 Pozycja w Otrębusach: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.