Rybka Dance

Cieszyn

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 2)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: rybkadance.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Rybka Dance - opis
Śpiewamy w 100% na żywo! Naszym zamiłowaniem do muzyki i pozytywną energią szybko zarażamy wszystkich bawiących się gości.
Można ze stuprocentową pewnością powiedzieć ,że bardzo dobry zespół muzyczny to ponad połowa sukcesu. To w tym momencie on produkuje klimat biesiady weselnej, bankietu, balu, studniówki, zagrzewa do wspaniałej zabawy, więc wszystko jest w rękach zespołu. W momencie,kiedy zdecydujecie się Państwo na oprawę muzyczna z nami, możecie być pewni sukcesu organizacyjnego i wyśmienitej szampańskiej zabawy do białego rana. Gramy bardzo żywiołowo zachęcając wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. Poprowadzimy całą imprezę tak ,by ten dzień utkwił w pamięci jako kwintesencja dobrej zabawy.
Oferujemy oprawę muzyczną wszystkich imprez okolicznościowych - wesel, balów, dancingów, studniówek, festynów, jubileuszy, spotkań klasowych i tym podobne. Od podstaw aż do końca imprezy zespół muzyczny Rybka Dance prowadzi konferansjerkę integrując gości i zachęcając do wspólnej zabawy. Na życzenie organizatorów prowadzimy zabawy i konkursy (mają one na celu rozbawić, a nie ośmieszyć gości, dlatego również organizujemy jedynie takie zabawy w których sami chcielibyśmy uczestniczyć).
Gramy dla WSZYSTKICH,co znajduje odzwierciedlenie w naszym bardzo szerokim repertuarze:

- dla dzieci posiadamy "Kaczuszki", "Niedźwiedzia" i tym podobne
- dla młodzieży - wspołczesne przeboje , a ponadto dość znaczną dawkę rocka, blues`a i disco
- dla troszkę starszej młodzieży - przeboje lat 60-tych - 90-tych
- dla dojrzałej publiczności - coś na ludową nutkę , a ponadto piosenki biesiadne
- dla miłośników góralskiej piosenki "spod samućkich Tater" (z przytupem)
- nie zabraknie rownież piosenek dla "cygańskich dusz"
- nie zabraknie też wszelkiego rodzaju wiązanek
- gramy również standardy muzyczne zagranicznych wykonawców

Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości. Już od podstaw imprezy staramy sie odgadnąć, jakie są ich gusta muzyczne i podążając tym tropem gramy to, co się podoba,zapewniając prócz tego dobrą zabawę. Chętnie także przyjmujemy sugestie gości dotyczące repertuaru. Kobiety i mężczyźni nabywcy są dla nas wyjątkowi, z każdym osobiście ustalamy przebieg imprezy.
Jesteśmy elastyczni i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych nabywców.
1-wszy taniec to ważne wydarzenie dla Młodej Pary. Jest to niezapomniane zdarzenie, wszelkie oczy zwrócone są na Nowożeńcow. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tych wspaniałych chwilach, dlatego staramy się zagwarantować Państwu Młodym muzyczny klimat, w którym będą się czuli wyjątkowo.

Jesteśmy z Cieszyna. Głównym obszarem "naszego działania" jest województwo śląskie - miasta, okolice (Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Szczyrk, Brenna, Oświęcim, Pszczyna, Jastrzębie Zdrój, Żory, Bielsko-Biała, Strumień, Żywiec, Bydgoszcz, Gliwice, Wodzisław Śląski, Rybnik).
Multimedia
Zdjęcia:
Rybka Dance
1
Opinie o Rybka Dance
Krzysztof i Anna w dniu 2017/01/19:
Zależało nam przede wszystkim na dobrym zespole. Wybraliśmy Rybka Dance właśnie szukając w internecie. To był strzał w dziesiątkę. Super bawią i prowadzą p. Damian a muzycznie też jest bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam. K&A Żory
Wyświetleń Nr telefonu: 2
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.19 : 8224 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w śląskim: 3 Pozycja w Cieszynie: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.