promowane kapele dodaj do promowanych

EMK-a
Słupsk, ~44 km

Cena: 2300 PLN
Weekend Dance
Lębork, ~44 km

Cena: [?] PLN
LIVE BAND
Lębork, ~44 km

Cena: [?] PLN
ALIBI (Chojnice-Słupsk)
Chojnice, ~53 km

Cena: 4000 PLN
LUKS BAND
Tuchola, ~69 km

Cena: 1500 PLN
Ripple Band !!!
Starogard Gdański, ~70 km

Cena: 2900 PLN
Socho music-band
Gdańsk, ~77 km

Cena: [?] PLN
GOOD STUFF
Gdańsk, ~77 km

Cena: 5500 PLN

image

weselne wodzirej rockowe uliczne biesiadne nagłośnienie imprez

Mówią, że dobry zespół muzyczny to gwarancja udanej imprezy..."LARES" może dać Wam tę pewność! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

w okolicy Bytowa

~5 km Niezabyszewo (0)
~5 km Gostkowo (0)
~5 km Pomysk Wielki (0)
~8 km Borzytuchom (0)
~10 km Studzienice (0)
~11 km Tuchomie (0)
~12 km Parchowo (0)
~13 km Nakla (0)
~16 km Nożyno (0)

Pary Młode bardzo dużo czasu spędzają w poszukiwaniu upragnionego zespołu muzycznego. Najlepiej z miejscowości okolicznych (Bytów). Poniżej prezentujemy zespoły muzyczne na wesele Bytów jakie udało nam się odnaleźć i sklasyfikować je jako rozbudowane. Dane pochodzą z serwisu youtube i mogą się niewątpliwie przerobić, nie odpowiadamy za nie. Ta Państwa muszą podjąć decyzję o tym, które zespoły weselne Bytów zagrają na waszym weselu. Ze stuprocentową pewnością nie jest to łatwy wybór. Oceny obok filmów danych zespołów pochodzą z serwisu youtube dlatego nie muszą być one uznawane za wiążące. Zapraszamy również do największej strony skupiającej rozbudowane zespoły weselne z całej Polski jaką jest kapele-wesele.pl. Portal ten z dnia na dzień osiąga sukcesy ponieważ zespoły muzyczne na wesele Bytów i nie tylko chętnie z niego korzystają i zamieszczają tam własne oferty.

Zespół Sax Dance Bytów. Lambada, Tequila, Macarena, Całuj mnie, Kolorewe suknie...Oczepiny, zabawa z balonami. Zespół Sax Dance na wesele i inne imprezy. Bytów.Zespół Sax Dance Bytów Oprawa muzyczna imprez weselZespół Sax Dance Bytów. Oprawa muzyczna. Bielyje rozy, Ile wieczorów, Dwudziestolatki..