Studniówki - Olsztyn

Studniówki Usługa: Studniówki
Cena: -
Telefon: wyświetl Nr telefonu

Bal Studniówkowy rozpoczyna się często toastem wznoszonym szampanem. Pierwszym tańcem jest polonez w zdecydowanej większości przypadków tańczonymi są: klasyczny Ogińskiego albo pochodzący z filmu Kilara), który tańczą maturzyści z zaproszonymi osobami towarzyszącymi , a ponadto nauczycielami. Jaką rolę odgrywa wybrany na studniówkę zespół? Czym kierować się przy jego wyborze?

* Cena

Czy w rzeczywistości przy organizacji Studniówki jest to najważniejszy czynnik? Praktycznie za każdym razem cena wiąże się z jakością. Z kolei warto sobie przeliczyć jak różnica ceny, wpływa na kwotę którą wpłacają uczniowie. Dla przykładu, załóżmy różnicę pomiędzy usługami jednego i drugiego zespołu w kwocie 500 zł. Przy Studniówce organizowanej dla 250 ludzi kwota na każdej osobie wynosi zaledwie 2 zł!!! Czy warto zatem oszczędzać i kierować się tylko ceną? Odpowiedź wydaje nasuwać się sama.

* Repertuar

Z relacji zainteresowanych wynika jasno, że studniówka to nie przyjęcie weselne. Na Studniówce częstokroć bawi się młodzież i dlatego warto żeby zespół miał w repertuarze niemało rytmów dyskotekowych czy popowych a nawet rockowych, żeby móc zaspokoić gusta każdego z teraźniejszych. Z kolei ograniczanie się do takich klimatów także jest uchybieniem gdyż na Studniówce bawi się też grono pedagogiczne a także rodzice. Dlatego znakomitym wyborem zespołu na studniówkę jest Zespół Muzyczny TIMM. Przedstawiane przeze mnie utwory wykonywane są w 6 językach (polskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim a także czeskim) a przekrój przebojów muzycznych jest bardzo szeroki i zawiera utwory lat 1960 do współczesnych tegorocznych hitów.

* Nagłośnienie

To kolejny ważny zagadnienie. Bardzo często Bal Studniówkowy organizowany jest dla sporej ilości teraźniejszych na dużych salach. Tu wymagany jest dobrej marki sprzęt gdyż nagłośnienie takiej imprezy dwoma kolumnami będzie stanowczo złym wyjściem przy tym ma możliwość powodować brak czytelności wykonywanych prezentacji muzycznych. Dlatego w tym momencie nasz zespół na studniówkę oferuje wyśmienity zestaw nagłośnieniowy światowej klasy marki RCF. System z podziałem pasma stwarza znakomite brzmienie i czytelność a zastosowane subwofery gwarantują świetną dynamikę każdego wykonywanego przeze mnie utworu. Dysponujemy kilkoma systemami nagłośniowymi od 3.000 do 15.000 Watt RMS.

* Oświetlenie estradowe

Wyobrażacie sobie Wy Bal Studniówkowy przy jasnym świetle, lampach jarzeniowych? Dlatego w tym momencie Zespół muzyczny TIMM, na studniówkę proponuje wiele rozwiązań w zależności od wymagań i posiadanego budżetu. Na każdą imprezę tego typu zabieramy reflektory ledowe oświetlające scenę na której występujemy. Z kolei w stronę parkietu skierowane są posiadane przeze mnie efekty świetlne, lasery, oświetlające ze sceny bawiących się gości. Do tego delikatna mgła wytwarzana z wytwornicy stwarza, iż wszystko pięknie przekazuje się w jasnych, przytulnych barwach co stwarza większą swobodę pośród bawiących się uczestników imprezy. Na życzenie możemy zastosować jeszcze większy, bardziej złożony system inteligentnego oświetlenia na podstawie ruchomych głów.

Inne usługi Timm