promowane kapele dodaj do promowanych

Secret Band
Michałowice-Osiedle, ~31 km

Cena: 4000 PLN
Tango
Wałbrzych, ~42 km

Cena: 1900 PLN

Cena: 2500 PLN
Zespół Muzyczny AMATI
Kąty Wrocławskie, ~72 km

Cena: 3400 PLN
Ewenement
Szklarska Poręba, ~79 km

Cena: 5000 PLN
Baj Band
Brzeg, ~87 km

Cena: [?] PLN
Picasso MGI
Wrocław, ~87 km

Cena: 7500 PLN
Qlka_Art_Band
Wrocław, ~87 km

Cena: 4700 PLN
Wynik rozszerzony do: kłodzki

image

rockowe ludowe disco polo nauka gry na instrumentach

Jestem wokalistąi mutliInstrumentalistą (gitara, irish bouzouki, wiolonczela) mam kawałki w języku polskim i angielskim na płytę. Szukam sekcji rytmicznej, oraz instrumentów różnego rodzaju, które mogłyby sie wpasować w folkowo ...

w okolicy Szczytny

~4 km Polanica-Zdrój (1)
~4 km Duszniki-Zdrój (0)
~11 km Lewin Kłodzki (0)
~13 km Krosnowice (0)
~14 km Kudowa Zdrój (0)
~15 km Gorzanów (0)
~15 km Kłodzko (0)
~15 km Tłumaczów (0)

Na ulicy w dużych miejscowościach życie kulturalne kwitnie. Bardzo wielu współczesnych artystów zaczynało grając na ulicy. Zdarza się też, że aktualni artyści z czołówki muzycznej starają się indywidualnych sił na ulicy. Takim przypadkiem jest piosenkarka Inna, która jest znana z wielu hitów muzyki pop. Muzyka uliczna różni się od koncertów, ponieważ widownia jest nieco zaskoczona i w większości sytuacji ewentualny słuchacz znajduje artystę lub artystę ulicznego w drodze do pracy mając niedużo czasu. W takich ustaleniach nie najłatwiej o docenienie kunsztu artysty, ale z drugiej strony w rzeczywistości wybitni artyści dostają ogromne brawa od zebranych osób na ulicy, którzy zdecydowali się na poświęcenie czasu, aby posłuchać artysty. W Szczytnie też istnieją kapele uliczne, które poruszają się po państwie i odwiedzają różnorakie Szczytny. Jedno i to samo środowisko nie służy artystom. Uliczne kapele to bardzo specyficzny gatunek muzyki dostosowany do grona odbiorcy masowego, ale i zdarzają się oryginalne kapele jazzowe czy też z nurtu muzyki elektronicznej. Uliczne rytmy są w wielu sytuacjach wspierane artystami związanymi z tańcem ulicznym, gdzie umiejętności stoją na bardzo wysokim poziomie. Jednakowo jak w wypadku całej branży muzycznej, tancerze uliczni robią to przede wszystkim z pasji chociaż w większości sytuacji środki które uzbierają z datków ulicznych są dosyć pokaźne. Zebrana kwota jest w większości sytuacji przekazywana na różnorakie wyjazdy i kursy muzyczne lub taneczne, a więc nie są to zmarnowane środki. Z drugiej strony datki są walidacją widowni, im większa suma się zebrała tym większa uznanie pośród słuchaczy zebrała kapela uliczna z Szczytny lub okolic. Słuchacz przekazując pieniądze artyście prezentuje mu prywatne uznanie , a dodatkowo wyraża chęć aby dalej szkolił się i tworzył muzykę cały czas. Słuchacz wręczając środki artyście nijako pokazuje swój czas, który musiał poświęcić na zarabianie gotówki.

Zespół "Muzyczne NasTroje" ze Szczytna tel. 508 387 545 "Weselne country"Zespół "Muzyczne Nastroje" ze Szczytna tel. 508 387 545 Morąg. Studniówka 2011 XIII LO.