zespółmuzycznyromi.pl

Bydgoszcz

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
zespółmuzycznyromi.pl - opis
Zespół muzyczny Romi powstał w 2004 r. Romi to duet damsko-męski, dwuosobowy zespół muzyczny z tradycjami rodzinnymi. Mamy duże praktykę w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itd. Jesteśmy muzykami-pasjonatami z duszą i polotem. W większości gramy z przytupem i do tańca, nierzadko wpleciemy znaną balladę , ale w każdej chwili staramy się sprawić, żeby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć bawiącym się osobom. Prezentujemy muzykę nagraną na filmie a nie na przykład. dopracowaną w fachowym studiu nagrań. Wybierając zespół radzimy przesłuchać go na żywo żeby mogli Państwo skalkulować jak grają realnie. Zapraszamy do przesłuchania nas na żywo.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się codziennymi. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który jedynie częściowo zamieszczamy na naszej stronie. Atutem zespołu jest wspaniały wokal, zarówno damski jak i męski, bardzo dobra muzyka , a oprócz tego prowadzenie intrygujących zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru. Zróżnicowanie wokalu wpływa na większą rozpiętość repertuaru , a oprócz tego wierniejsze wykonywanie utworów ( na przykład. niektóre piosenki są wykonane typowo pod wokalistkę, a inne pod wokalistę). Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, poprzez spokojne ballady, aż po popularne przeboje z ostatnich 60 lat. W naszym repertuarze nie mogłoby zabraknąć również utworów biesiadnych czy również aktualnych nowości. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę. Wszelka oprawa muzyczna imprez leży w naszym zasięgu- czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół profesjonalnie (umiejętności w zakresie grania na instrumentach klawiszowych- keyboard, pianino). Gwarantujemy odpowiednią aranżację muzyczną w przerwach między wejściami. W skład zespołu Romi wchodzi dwoje muzyków i równocześnie dwoje wokalistów. Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia nam brzmienie, które z powodzeniem ma możliwość konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Posiadamy również oświetlenie sceniczne, w tym efekt dyskotekowy. Muzycy zespołu Romi to doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty intrygujących gier i zabaw weselnych. Przeglądając różnorodne zespoły weselne, zespół Romi to strzał w dziesiątkę. Gwarantujemy, że Romi to wspaniały zespół muzyczny i wspaniały wybór. Zapraszamy :)
Multimedia
Zdjęcia:
zespółmuzycznyromi.pl
1
Opinie o zespółmuzycznyromi.pl

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.30 : 1174 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 6 Pozycja w Bydgoszczy: 3
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.