Zespół Muzyczny Głośna Cisza

Wałbrzych

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Zespół Muzyczny Głośna Cisza - opis
Dzień Znakomity,
zespół Głośna Cisza istnieje już na rynku muzycznym kilka lat, dzięki czemu może pochwalić się dużym doświadczeniem w swej branży. Zespół obsługuje nie tylko

wesela, ale i także
zabawy,
studniówki,
dożynki,
sylwestry

, a oprócz tego kilka innych zabaw okolicznościowych.
Zróżnicowany repertuar gwarantuje udaną zabawę dzięki temu, że trafiamy w gust muzyczny każdego, nawet wybrednego kontrahenta. Gramy największe i najbardziej znane hity, przy których można nie tylko potańczyć, ale i również pośpiewać razem z zespołem.

Repertuar
Zespół ma bardzo różnorodny repertuar. W trakcie zabawy można usłyszeć utwory w stylu rock&roll, disco polo, pop, ale i również polki, tanga , a oprócz tego biesiady. Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Wokalistki wykonują kilka utworów, które dziś znajdują się na szczytach list przebojów. Ze stuprocentową pewnością te są dla młodszej części gości. Dla tej starszej zespół oferuje hity z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych... W repertuarze znajdują się nie tylko utwory skoczne i taneczne, ale także romantyczne i przytulane. Oprócz tego półgodzinne bloki muzyczne przerywają masowe konkursy, w których każdy może wziąć udział. Ze stuprocentową pewnością opis repertuaru nie można porównać z usłyszeniem utworów "na żywo", więc serdecznie zapraszamy na wejście do zakładki "aktualności" , a oprócz tego do posłuchania zespołu na żywo.
Multimedia
Zdjęcia:
 Zespół Muzyczny Głośna Cisza
1
Opinie o Zespół Muzyczny Głośna Cisza

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.08.07 : 852 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w dolnośląskim: 8 Pozycja w Wałbrzychu: 4
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.