Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra !

Grudziądz

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: akustyk-imprezy.cba.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra ! - opis
W muzyce granej na żywo jest coś niezastąpionego. To pierwiastek życia, naturalności, bezpośredniości oraz radości muzyków z tego, że grają i śpiewają. Każde wykonanie jest zawsze trochę inne od poprzedniego, więc w pewnej mierze niezastąpione i twórcze.
Wyczucie smaku pozwala dopasować repertuar do danej chwili. Raz porywający i dynamiczny, czasem prosty i z humorem a niekiedy romantyczny. Zespól zaskakujący w swych kolejnych odsłonach, gdzie do przewidzenia może być tylko jakość wykonania. 

AKUSTYK to zespół muzyczny z wodzirejem, który od wielu lat zdobywa uznanie i zaufanie swoich Klientów i ich Gości. Nasz dwuosobowy zespół muzyczny to ludzie, którzy z pasją wykonają dla Państwa utwory korzystając z wysokiej klasy sprzętu. W naszym repertuarze znajdują się utwory polskie i zagraniczne najróżniejszych gatunków muzycznych. Nietypowym dodatkiem jest wykorzystywana przez nas harmonijka ustna, która wzbogaca instrumentalną oprawę utworu. Oczepiny i konkursy prowadzimy według indywidualnych wymagań naszych Klientów. Repertuar dostosowujemy na bieżąco odpowiednio do sytuacji na imprezie a przerwy są naprawdę krótkie.

Sprawimy, że po latach z radością wspomnicie ten wyjątkowy dla Was dzień!
Multimedia
Zdjęcia:
Zespół AKUSTYK
Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra !
Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra !
Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra !
1 2 3 4
Opinie o Zespół muzyczny AKUSTYK - wszystko gra !

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.02.01 : 1453 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 4 Pozycja w Grudziądzu: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.