Twój DJ

Elbląg, Porębskiego, Gdańsk

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Ulica: Elbląg, Porębskiego, Gdańsk
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Twój DJ - opis
WITAMY NA STRONIE DUETUPRESTIGE SOUNDJESTEŚMY MŁODYM DUETEM ŚWIADCZĄCYM USŁUGI MUZYCZNE .

Jeżeli już SZUKASZ Fachowego DUETU MUZYCZNEGO NA WESELE, POPRAWINY, STUDNIÓWKĘ, BAL SYLWESTROWY, KARAOKE CZY Również INNĄ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ TO Dużo lepiej NIE MOGŁEŚ TRAFIĆ.Zapewniamy Wysokiej klasy OBSŁUGĘ IMPREZ Korporacyjnych, A Także RODZINNYCH SPOTKAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH.NAJWIĘKSZYM Atutem Naszej Spółki JEST WOKAL WYKONYWANY NA ŻYWO Poprzez ABSOLWENTA STUDIUM PIOSENKARSKIEGO IM. CZESŁAWA NIEMENA W Wrocławiu, UCZESTNIKA Kodu "DROGA DO GWIAZD", KTORY OGROMNIE WPŁYWA NA JAKOŚĆ KAŻDEJ IMPREZY.ŚPIEWAMY NAJWIĘKSZE POLSKIE I ZAGRANICZNE PRZEBOJE. MUZYKA W każdej chwili DOPASOWYWANA JEST DO BAWIĄCYCH SIĘ GOŚCI.Posiadamy Całkowicie Fachowy SPRZĘT , a ponadto DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII. NASZA MIŁOŚĆ DO MUZYKI , a ponadto ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ Zapewnia NIESAMOWITĄ ATMOSFERĘNA TWOJEJ IMPREZIE.

Dziś ŚWIADCZYMY USŁUGI W Ośrodkach miejskich PÓŁNOCNEJ POLSKI : Katowice, GDYNIA, Sopot, ELBLĄG, OSTRÓDA, , a ponadto W POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCIACH WOJEWÓDZTW : POMORSKIE, WARMIŃSKO - MAZURSKIE

O PROWADZĄCYCH :Tomasz Grelewicz-wokalista, wodzirej i klawiszowiec zespołu. Absolwent Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Wrocławiu, uczestnik kodu "Droga do gwiazd" i "Idol". Znany z prowadzenia najlepszych imprez typu KARAOKE-DANCE w Trójmieście. Osoba o olbrzymich możliwościach wokalnych. Ma bogate praktykę w prowadzeniu różnego typu imprez na Pomorzu, Warmi i Mazurach, w Wielkopolsce, i na Opolsczyźnie.Magdalena Grelewicz -wokalistka, para się obsługą sprzętu, wprowadza na imprezach wyjątkowy nastrój. Absolwentka Terapii Pedagogicznej z Oligofrenopedagogiką, posiadająca niezwykłą umiejętność dopasowania muzyki do bawiących się gości.
Multimedia
Zdjęcia:
Twój DJ
1
Opinie o Twój DJ

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.29 : 1889 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w warmińsko-mazurskim: 5 Pozycja w Elblągu: 2
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.