Studio Tańca Kimama

Szczecin, ul. Tkacka 64D

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: kimama.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Szczecin, ul. Tkacka 64D
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Studio Tańca Kimama - opis
Zajęcia kierowane do płci pięknej. Oprócz podstawowego kroku salsy na tych zajęciach nauczymy się stylingu w tańcu, pewności siebie na parkiecie , a oprócz tego wielu solowych kroków (footworków), które w łatwy sposób będzie można wykorzystać na każdej imprezie podczas tańca. Właściwie każde zajęcia przyniosą coś nowego, poznamy różnorakie style salsy wraz z połączeniem innych technik tanecznych.
Ladies NY salsa styling

Zajęcia dla Pań, które chcą popracować nie tylko nad krokami, niemniej jednak nad ruchem całego ciała. Przeznaczone zarówno dla rozpoczynających Pań jak i tych którym kroki salsy nie są obce, a chciałyby popracować nad stylingiem w tańcu, poczuć swobodę ruchu podczas prowadzenia poprzez partnerów i dobrze poza tym wyglądać. Kolejny poziom wzbogacenia własnych umiejętności tanecznych.
http://kimama.pl/plan-zajec/#ladies
Ladies class

Zajęcia dla Pań. W każdym tygodniu inna technologia taneczna (latin, salsa, samba brazylijska, kizomba, afro, high heels, rumba kubańska, cha cha, sensual dance) z różnymi instruktorami naszego studia, specjalistami w własnych dziedzinach tańca.
http://kimama.pl/wakacyjne-zajecia-ladies-class/
5;" mce_style="line-height: 1.5;" href="http://kimama.pl/plan-zajec/#ladies" mce_href="http://kimama.pl/plan-zajec/#ladies" target="_blank">http://kimama.pl/plan-zajec/#ladies
Zumba

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, która przez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę spalając dużą ilość kalorii, dba o naszą kondycję, a głównie napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach. 
Zwykłe kroki taneczne, energiczne kombinacje ruchów i porywająca do tańca muzyka powoduje atmosferę świetnej zabawy. Brak ograniczeń wiekowych i założeń względem poziomu uczestników stwarza, że na zumbę może się wybrać właściwie każdy.
http://kimama.pl/plan-zajec/#zumba-2
Taniec brzucha

Niezwykle subtelny i eksponujący kobiecość taniec, który pobudza do pracy całe ciało. Delikatne ruchy klatki piersiowej, bioder, dłoni i stóp mogą być wykonywane poprzez każdą kobietę, niezależnie od jej wieku, figury, kondycji. Bogactwo tańca brzucha umożliwia na wykonywanie ruchów zgodnie z własnym upodobaniem i nastrojem: energicznie i skocznie, bądź delikatnie i powolnie. Dzięki temu każda kobieta może poczuć się schludną i lekką w tańcu.
http://kimama.pl/plan-zajec/#taniec-brzucha
Taniec tribal fusion

Ma własne korzenie w tradycyjnym tańcu brzucha. Jest fuzją tańców etnicznych, flamenco , a oprócz tego współczesnych odmian tańca takich jak electro, popping, hip-hop czy modern. Tribal odznacza mocna, wojownicza, zaczerpnięta z flamenco postawa tancerki, bardzo charakterystyczny strój , a oprócz tego muzyka elektroniczna. Bazuje na świadomej izolacji poszczególnych grup mięśniowych, jest zestawieniem niebywale płynnych i miękkich ruchów, kontrastujących z wyrazistymi akcentami. Ze względu na specyfikę ruchu wyraźnie różni się od zalotnego tańca brzucha. Jest to taniec niebywale różnorodny i ciekawy technicznie. Tym samym pozostawia tancerzowi ogromne pole do popisu.
http://kimama.pl/plan-zajec/#taniec-brzucha
Technologia tańca klasycznego (balet)

Jest bardzo ścisłą dyscypliną ruchową, wymagającą wiele wysiłku i systematyczności. Służy osiągnięciu idealnej harmonii i koordynacji w tańcu. Ćwiczenia wyrabiają sprawność i elastyczność różnych partii ciała, rozwijają równowagę, płynność i lekkość ruchów, nadając im artystycznego „zabarwienia”.
http://kimama.pl/plan-zajec/#taniec-klasyczny
Taniec współczesny

Taniec współczesny kategorycznie trzeba nazwać tańcem ekspresji. Odrzucenie większości zasad baletu pozwoliło stworzyć nieskończone sposobów wyrazu przez ruch. Na tych zajęciach będziemy uczyć się posługiwania ciałem jako naszym jedynym instrumentem żeby wyrazić wszystko to, czego słowami wyrazić się nie da. Łącząc szczegóły jogi, pilates, akrobatyki i skoków choć poprzez chwilę postaramy się myśleć ciałem, wyjątkową uwagę zwracając na współdziałanie z siłą grawitacji. Poznamy tajniki zawieszenia ruchu, balansowania między stanem równowagi i upadkiem, izolacji ruchu i właściwego oddechu, a wszystko po to, żeby połączyć proces budowy i tańczenia…

Zobacz: http://www.magisto.com/video/wspolczesny
http://kimama.pl/plan-zajec/#taniec-wspolczesny
Modern jazz

Pozwala wyrazić emocje tancerza, bazując na jego wewnętrznej dynamice i energii. Modern jazz jest tańcem kontrastów, wykorzystującym podstawy tańca klasycznego , a oprócz tego zasady izolacji, łączy w sobie swobodę i naturalność z precyzją ruchu i pracą nad świadomością własnego ciała.
Reggaeton

Mieszanka jamajskich wpływów muzyki reggae i dancehall , a oprócz tego z Ameryki Łacińskiej, m.in. takich jak salsa, merengue, bachata, latin pop jak i hip hop, współczesny R & B. Reggaeton jest tańcem zmysłowym i jednocześnie dynamicznym. Pochodzi z korzeni latynoskich, najsilniej związanym z Portoryko, więc jest gorący i ciut nieprzyzwoity.
http://kimama.pl/plan-zajec/#reggaeton
Izolacje latin afro funk

Każda partia naszego ciała będzie wykonywać oddzielne ruchy. Przez 60 min będziemy poddani treningowi izolacyjnemu w rytm dynamicznej muzyki. Nasza głowa, ręce, tułów będą wykonywać sekwencje ćwiczeń, najpierw powoli i z dużym zakresem ruchu, a następnie coraz szybciej. Na zajęciach się zmęczymy, niemniej jednak głównie odkryjemy partie mięśni, z obecności których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Zajęcia pozwolą nam na utrzymanie dobrej tanecznej formy. Poprawi się nasza motoryka ruchu, ciało stanie się bardziej elastyczne, a ruch bardziej dynamiczny. Zajęcia są przeznaczone dla amatorów, a także dla tancerzy.
http://kimama.pl/plan-zajec/#solo
Joga

Zajęcia, które pielęgnują zarówno nasze ciało, zdrowie, jak i naszego ducha. Dzięki ćwiczeniom będziemy mogli cieszyć się zdrowym i giętkim ciałem, wolnym od napięć i ograniczeń ruchowych. Niepodważalnym atutem jogi jest fakt, że ćwiczyć ją może właściwie każdy. Łatwe ćwiczenia pobudzające świadomość ciała i oddechu w każdym momencie są dostosowane do danej osoby. Joga stanowi doskonałe uzupełnienie oferty zajęć tanecznych w naszym studiu. Z jednej strony doskonale przygotowuje ciało do tańca, a z drugiej miło relaksuje.
http://kimama.pl/plan-zajec/#joga
Break dance (bboying)

Dynamiczny styl nie zamykający się w żadnych ramach, który rozwinął się jako część kultury hip hop. Breaking to nie tylko efektowne akrobacje (power moves), to także umiejętność słuchania muzyki. Można wymienić wiele elementów, które składają się na B-boying, m.in. Top Rock, Drop, Footwork, Freezes, Power Moves.
http://kimama.pl/plan-zajec/#break-dance
Clip dance

Zajęcia zainspirowane choreografiami z najpopularniejszych klipów tanecznych i teledysków. Bazuje na prostych krokach tanecznych z różnych stylów tanecznych od technik streetowych poprzez pop po jazz. Duża różnorodność umożliwia na tworzenie dynamicznych choreografii, rozwija pamięć ruchową i muzykalność.
Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Stworzone z analizują o najmłodszych w wieku od 3 do 6 lat. Oparte na różnych technikach – od tańca towarzyskiego, przez taniec klasyczny, po techniki uliczne. Taki wybieranie tematyki zajęć umożliwia na wszechstronny postęp ruchowo-taneczny, a także uczy świadomości ciała i poruszania się w przestrzeni.
Multimedia
Zdjęcia:
Studio Tańca Kimama
1
Opinie o Studio Tańca Kimama
Przejść na stronę internetową: 2
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.04 : 1438 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w zachodniopomorskim: 4 Pozycja w Szczecinie: 2
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.