Revers Band

Zielona Góra

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Revers Band - opis
Jesteśmy pięcioosobowym zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Wytwarzamy wybuchową, energetyczną mieszankę młodych, a zarazem doświadczonych muzyków. Gramy ze sobą od 1999 roku w niezmienionym składzie! To daje zapewnienie, że każda impreza z naszym udziałem będzie na wysokim poziomie muzycznym , a oprócz tego organizacyjnym.

Naszym kluczowym założeniem jest bawić Was dobrą muzyką, przekazywać pozytywną energię i nawiązać jak najlepszy kontakt, tak żeby stworzyć miłą atmosferę i zapełnić parkiet. Nie ważne czy to kameralne przyjęcie, czy impreza na tysiąc osób - w każdym momencie postaramy się zainteresować i zabawić słuchaczy, w dowolnym miejscu i okolicznościach!

Mieliśmy przyjemność występować przed kilkoma znakomitościami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej: Zbigniew Wodecki, Sylwia Grzeszczak, K.A.S.A., Maanam, Leszcze, Andrzej Rybiński, Halina Frąckowiak, Bogusław Mec, Żuki, Ingrid, Katherine.

Polecamy się na wesele, imprezę korporacyjną, bankiet!
Gramy bez żadnych mechanicznych pomocników, 100% na żywo!
Perkusja, bas, klawisze, gitara, 4 wokale!

  Opcjonalnie saksofon albo mini sekcja dęta - saksofon i trąbka!

Zaufali nam między innymi:
Stena Line, Arpres Promotion, Anqa, Mira-Art, Perfect Day, Hareid Group, Qubus Hotel, PGNiG, Gazoprojekt Katowice, Fimal, Impeks, Gates Polska, Lekoland, Hurtap, Zulas, Fast, VTS
Multimedia
Zdjęcia:
Revers Band
1
Opinie o Revers Band

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.25 : 1314 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w lubuskim: 7 Pozycja w Zielonej Górze: 3
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.