Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele

Koszalin, ul. Młyńska

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: djkeys.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Koszalin, ul. Młyńska
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele - opis
Jestem dj-em, wodzirejem i konferansjerem od 2006 roku specjalizującym się w prowadzeniu uroczystości weselnych.
Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala mi podjąć się oraz sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom. Muzyczny repertuar lat 70, 80, 90, Italo disco, Disco-polo, klasyka polskiej muzyki oraz aktualne przeboje nie mają przede mną tajemnic i mocna akcentują swoją obecność podczas moich występów.
Wypracowana przez lata estetyka pracy oraz umiejętność posługiwania się mikrofonem w połączeniu z ładnym radiowym głosem pozwalają mi na prowadzenie usług na wysokim poziomie a kultura osobista i uśmiech na twarzy zawsze procentują imprezą "na wesoło" :)

Korzystając z ponad 10 letniego doświadczenia w prowadzeniu imprez weselnych nie tylko poprowadzę Państwa wesele ale również zaplanuje z Państwem krok po kroku scenariusz tego wyjatkowego dnia. Od powitania pary młodej na sali weselnej przez pierwszy taniec, muzykę, konkursy i zabawy a kończąc na podziękowaniach dla rodzicow, torcie i weselnych oczepinach. 
Po upewnieniu się, iż interesujący Państwa termin jest wolny - umawiamy się na nie zobowiązujace spotkanie podczas którego omówimy wszystkie szczegóły planowanego wydarzenia.
Pozwoli to nam na jak najlepsze dopasowanie charakteru i formy wesela do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz da gwarancje zadowolenia z przebiegu zabawy wszystkim gością uczestniczącym w naszej uroczystości.
Duży wachlarz zabaw i konkursów oraz pokaźna biblioteka muzyczna sprawią, że każdy z uczestników imprezy znajdzie coś dla siebie i wyniesie z Państwa uroczystości weselnej miłe i pozytywne wspomnienia.
Jako DJ Wodzirej na wesele bardzo często gościłem w takich miejscach jak: Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg, Słupsk, oraz Piła.
Zakres mojej działalności obejmuje całą północną Polskę.

Jak pracuję mogą Państwo sprawdzić na mojej stronie internetowej w zakładce filmy.


Multimedia
Zdjęcia:
Dj i wodzirej na wesele
Dj na wesele koszalin i okolice
Dj i wodzirej na wesele Słupsk
Najlepsze konkursy i zabawa
Dj, konferansjer na wesele
1 2 3 4 5
Opinie o Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele
Wyświetleń Nr telefonu: 2
Wyświetleń ogłoszenia od 2016.08.08 : 3404 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w zachodniopomorskim: 2 Pozycja w Koszalinie: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.