Pro DJ's

Elbląg

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Pro DJ's - opis
Jestem prezenterem muzycznym i DJ-em, który z muzyką związany jest już od paru lat. Pro DJ’s to gwarancja doskonałej zabawy oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego i technicznego.

Każda impreza prowadzona przez moją firmę w metodę indywidualny. Cechuje mnie szeroki repertuar dobrany w zgodzie z charakterem zabawy, którą prowadzę. Polegam na sprawdzonych, popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy może być pewien, że znajdzie się na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jestem w stanie na bieżąco reagować na to co dzieje się w tym momencie na parkiecie i oprócz nim.
Jako fachowy DJ na wesele, studniówkę, czy sylwestra, dysponuję fachowym sprzętem nagłośnieniowym, a też oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi. Wykorzystuję wzmacniacz, mikser, mikrofon, solidne kolumny, a też takie urządzenia jak wytwornica dymu. Nagłośnię każdą imprezę, po uprzednim zweryfikowaniu jaki sprzęt jest potrzebny do perfekcyjnej zabawy.

DJ na studniówkę
Sto dni przed maturą powinno się się wyszaleć i wiem, że od odpowiedniego DJ-a zależy bajecznie dużo. Zagwarantuję Tobie imprezę, którą będziecie pamiętać jeszcze poprzez długie lata. DJ na studniówkę, z którym można uzgodnić repertuar i przebieg całej imprezy to w tej chwili ja.

DJ na sylwestra
Noworoczne odliczanie to kulminacyjny moment zabawy ostatniego dnia w roku. Odpowiedni DJ na sylwestra pozwoli przeżyć tę chwilę w metodę niesamowity. Najważniejsza jest natomiast doskonała zabawa i przygotowania do hucznego powitania roku. Decydując się na mnie, będą Wy w stu procentach zadowoleni z przebiegu imprezy.

DJ na wesele
Muzyka na wesele, jaką oferuję to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje z list przebojów. Repertuar za każdym razem uzgadniam z Młodą Parę i dzięki temu już przed przyjęciem znamy w przybliżeniu gusta gości. Staram się dostać też utwory specjalnie bliskie Młodej Parze, które podają przed weselem. W katalogu usług/produktów Para Młoda posiada do wyboru szereg zabaw weselnych.

DJ wodzirej
DJ-wodzirej to osoba, która pomoże Państwu poprowadzić każdy event. Jestem profesjonalistą, który trzyma wyśmienity kontakt z publicznością i potrafi wywoływać pozytywne reakcje pomiędzy zgromadzonych gości. Jeżeli więc mają intencję Wy organizację dużej imprezy plenerowej, czy również skromniejszego wydarzenia i poszukujecie DJ-a wodzireja, zapraszam do kontaktu!
Opinie o Pro DJ's
Wyświetleń Nr telefonu: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.29 : 1026 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w warmińsko-mazurskim: 9 Pozycja w Elblągu: 4
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.