La Lux

Wrocław

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
La Lux - opis
LA LUX oferuję kompleksową oprawę muzyczną wesela wraz z prowadzeniem poprzez konferansjera też w języku angielskim). Konferansjer prowadzi różnego typu atrakcje w tym zabawy integracyjne i oczepiny.

Nasz zespół muzyczny gra jedynie muzykę na żywo przy wykorzystaniu wokalu żeńskiego, męskiego, perkusji, basu, gitary i instrumentów klawiszowych. Przemyślany wybieranie instrumentarium przekłada się na specjalistyczne brzmienie wykonywanej muzyki: polskiej oraz dodatkowo zagranicznej (w skład której wchodzą nie tylko piosenki anglojęzyczne niemniej jednak i szlagiery włoskie, francuskie i hiszpańskie). Utwory układane są w bloki muzyczne trwające mniej więcej 35-45minut ( 7-10 piosenek) po których następują krótkie, 15-20 minutowe przerwy z muzyką w tle.

Repertuar muzyczny i rodzaj przeprowadzanych zabaw dostosowywany jest do nadziei gości weselnych. Istnieje możliwość zapotrzebowania paru piosenek (max 3) nie mieszczących się w repertuarze, które zespół chętnie przygotuje na życzenie Nabywcy.

Prawie każde wesele jest dla nas indywidualnym zleceniem, co przekłada się na pełną satysfakcje gości oraz dodatkowo nowożeńców.
Multimedia
Zdjęcia:
La Lux
1

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.17 : 932 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w dolnośląskim: 10 Pozycja w Wrocławiu: 4
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.