Jamajka

Katowice

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: zespol-jamajka.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Jamajka - opis
Jesteśmy zespołem wykonującym utwory muzyczne, znane z polskich i zagranicznych list przebojów. Gruntowne wykształcenie muzyczne, indywidualna fascynacja muzyką i wieloletnie wiedzę praktyczną sceniczne każdego członka zespołu, owocuje całym profesjonalizmem i fachową oprawą każdej imprezy.

Występujemy w priorytetowym 3 osobowym składzie, z możliwością rozszerzenia o dodatkowe osoby (instrumenty) w zależności od wymagań i warunki.

Skład kluczowy to wokalistka, klawiszowiec/ akordeonista + wokal, gitarzysta + wokal.

Skład rozszerzony do 4 albo pięć osób wzbogaca instrumentarium o: saksofon i/albo o perkusję.

Zespół Jamajka para się oprawą muzyczną wszelkich imprez, zarówno na Śląsku i w Małopolsce, jak również na terenie całej Polski. Jesteśmy zmotoryzowani i wyposażeni we własny sprzęt nagłośnieniowy oraz dodatkowo oświetleniowy. Na życzenie kontrahenta możemy dojechać w prawie każde miejsce Polski.

W skład naszej formacji wchodzą ludzie młodzi, ambitni i uzdolnieni, którzy dążą do ciągłego rozwoju co sprawia, że zespół nie stoi w miejscu i „nie pachnie naftaliną”.

Nasze atuty to osobiste podejście do każdego kontrahenta i do każdej uroczystości, właściwie dobrany repertuar, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, radość i pozytywna energia.

Wyróżniają nas głównie unikalne wokale damsko- męskie brzmiące niepowtarzalnie w trójgłosie, wizerunek sceniczny i perfekcyjne brzmienie oraz dodatkowo najwyższej klasy system oświetleniowy. Dobrane bloki piosenek wykonujemy z szczegółami show, polegającym m.in. na tym, iż zespół występuje w kostiumach, ilustrujących daną epokę albo region, przykładowo. lata 70 i 80-te, stroje góralskie, hawajskie itp.

Zapraszamy do współpracy przyszłe pary młode, hotele, spółki, agencje artystyczne, impresariaty.

Gwarantujemy wysoki poziom muzyczny i artystyczny, wyczucie sceny, sytuacji i dobrego smaku!
Multimedia
Zdjęcia:
Jamajka
1

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.20 : 704 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w śląskim: 18 Pozycja w Katowicach: 7
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.