Groove Avenue zespół weselny Katowice

Katowice, ul. Staromiejska 6/10d

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: grooveavenue.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Katowice, ul. Staromiejska 6/10d
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Groove Avenue zespół weselny Katowice - opis

Groove Avenue to zespół weselny z Katowic, który od lat tworzy niepowtarzalną atmosferę na weselach i innych uroczystościach. Skład zespołu to wykwalifikowani muzycy, którzy łączą w sobie talent, pasję i doświadczenie. Dzięki temu, para młoda oraz ich goście mają pewność, że będą mieli do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami.

Groove Avenue słynie z doskonałego repertuaru, który obejmuje szeroki wachlarz gatunków muzycznych, takich jak pop, rock, funk, soul, disco czy jazz. Zespół potrafi dostosować swoją muzykę do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów, dzięki czemu każde wesele z Groove Avenue jest wyjątkowe i niepowtarzalne. W skład repertuaru wchodzą zarówno przeboje z lat 70., 80. i 90., jak i najnowsze hity radiowe.

Groove Avenue oferuje nie tylko doskonałą muzykę, ale również profesjonalne prowadzenie wesela. Wodzirej z zespołu dba o to, aby każdy gość miał okazję do zabawy i wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach i zabawach. Zespół zapewnia również pełną obsługę muzyczną wraz z nagłośnieniem oraz oświetleniem, dzięki czemu para młoda i ich goście mają doskonałe warunki do tańca i zabawy.

Groove Avenue to zespół weselny, który potrafi dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Zespół oferuje wiele dodatkowych atrakcji, takich jak występy instrumentalne, coverowe czy biesiady przy ognisku. Dzięki temu, para młoda oraz ich goście będą mieli niezapomniane wspomnienia z wesela, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Jeśli szukasz zespołu weselnego, który potrafi stworzyć doskonałą atmosferę i zapewnić niezapomnianą zabawę, to Groove Avenue to idealny wybór. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, doświadczeniu i pasji do muzyki, zespół z pewnością spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że Twój ślub będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Multimedia
Zdjęcia:
zespół weselny
zespół na wesele
wesele w katowicach
1 2 3
Opinie o Groove Avenue zespół weselny Katowice

Usługi


Wyświetleń ogłoszenia od 2023.03.04 : 642 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w śląskim: 5 Pozycja w Katowicach: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.