Funny Sunny Company

Szczecin, ul. Kruszwicka 32

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Ulica: Szczecin, ul. Kruszwicka 32
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Funny Sunny Company - opis
Z nami rzeczywiście nie można się nudzić, każda impreza jest inna, niemniej jednak w każdej chwili udana . Staramy się zadowolić wszystkie gusta i spełnić właściwie każde życzenie. Naszą ofertę repertuarową , a dodatkowo sceniczną dostosujemy specjalnie do Twoich zaleceń i postaramy się aby efekt przerósł wszystkie oczekiwania. Zespół składa się zasadniczo z 3 ludzi, lecz skład możemy dopasować do Państwa nadziei, ma możliwość to być też kwartet. Wykonamy prawie każdy utwór jaki sobie wyłącznie wymarzysz. Prowadzimy też konkursy, zabawy, gry. Mówimy idealnie po niemiecku. Dysponujemy własnym transportem, bardzo najwyższej klasy instrumentami, efektami świetlnymi w tym silnym fachowym projektorem laserowym który jest oferowany w cenie usługi. Aparaturą nagłaśniającą o mocy 6500 W RMS która pozwala na bardzo dobre nagłośnienie dosłownie dwóch sal, , a dodatkowo niewielkich imprez plenerowych. W naszej katalogu usług/produktów jest też możliwość poprowadzenia imprezy przy muzyce mechanicznej Dj, , a dodatkowo wynajęcia akustyka ze sprzętem na imprezy, konferencje itd.

„Robimy Nawet TE UTWORY, KTÓRYCH JESZCZE NIE SKOMPONOWANO” ; )

W jakim składzie występuje zespół muzyczny Funny Sunny Company?

Kluczowy skład zespołu muzycznego Funny Sunny Company tworzą 3 mężczyźni i kobiety: Izabela – wokal, instrumenty perkusyjne, wodzirej, konferansjer, Paweł – instrumenty klawiszowe, wokal i Roman – perkusja , wokal. Na specjalne życzenie zespół występuje z gitarzystą lub innym muzykiem.

Czy zespół prowadzi zabawy i konkursy weselne?

Tak, w trakcie przyjęć weselnych zespół prowadzi zabawy i konkursy, w tym też oczepiny, dbając by zostały one taktowne i kulturalne.

Jakie dodatkowe atrakcje w trakcie wesela oferuje zespół muzyczny?

Miłośnikom wspólnego śpiewania zespół poleca karaoke (za dodatkową opłatą).

Do której godziny trwa występ zespołu w trakcie wesela?

Standardowo zespół występuje 10 godzin (każda następna godzina płatna prócz tego).

Czy zespół gra na poprawinach?

Tak. Standardowo zespół występuje 5 godzin (każda następna godzina płatna prócz tego). W naszej katalogu usług/produktów jest także możliwość zabawy na poprawinach przy muzyce mechanicznej, czyli Dj ta opcja jest stosownie bardziej tania.

Czy zespół występuje oprócz woj. zachodniopomorskim?

Zespół świadczy usługi muzyczne na terenie całej Polski i Europy.

Jak wiele minut trwa blok muzyczny w trakcie występu zespołu?

W trakcie imprez korporacyjnych i bankietów zespół muzyczny FSC występuje w setach po 45 minut, po których następuje 15 minut przerwy. Na koncertach czas występu uzgadniany jest z organizatorem. W czasie wesela zespół nie ma precyzyjnie określonego czasu trwania pojedynczego bloku, ponieważ stara dostosować się na bieżąco do nadziei gości weselnych. Znaczy to, że w trakcie występu zespołu są bloki dłuższe (ok. 25-45 min.) jak i krótsze (ok. 25-30 min.).

Jak wiele minut trwają przerwy w trakcie występu zespołu na przyjęciu weselnym?

Zespół muzyczny dba o to, by przerwy pokrywały się z wydawaniem gorących posiłków. Każda przerwa zespołu trwa ok. 10-15 minut.

Czy istnieje możliwość, by zespół muzyczny wystąpił w trakcie ceremonii ślubnej w kościele?

Nie.

Czy zespół muzyczny posiada indywidualne nagłośnienie i oświetlenie?

Tak, w trakcie występów zespół korzysta z własnego nagłośnienia i oświetlenia. Minimalne wymiary sceny lub miejsca przeznaczonego do występu to 4/2m. Do prawidłowego działania sprzętu i oświetlenia wymagane jest gwarancję sprawnych gniazd elektrycznych.

Czy istnieje możliwość, by zespół opracował utwór spoza własnego repertuaru?

Na specjalne życzenie zespół jest w stanie przygotować kilka dodatkowych utworów.

Czy w czasie przerw zespół zapewnia tło muzyczne?

Tak. W czasie przerw odtwarzana jest muzyka zrealizowana poprzez zespół lub z płyt dostarczonych poprzez Parę Młodą. W uzgodnieniu z organizatorem jest możliwość poprowadzenia bloków przy muzyce mechanicznej Dj.

Organizuję wesele polsko-niemieckie, lub imprezę okolicznościową, korporacyjną. Czy jest możliwość, by zespół poprowadził je w dwóch językach?

Tak, na życzenie zespół prowadzi imprezy w języku niemieckim, , a dodatkowo tworzy utwory w tym języku.

Organizuję wesele w inny dzień tygodnia niż sobota, Czy w związku z tym zespół ma przygotowaną specjalną ofertę cenową?

Nie.

Jak wiele wynoszą koszty transportu?

Zespół oferuje transport wliczony w cenę w odległości do 30 km od Szczecina. Standardowo koszty dojazdu to 1,20 złotych za prawie każdy kilometr ( np. dojazd w dwie strony na imprezę w Gorzowie Wielkopolskim to cena 120 złotych)

Chcemy zarezerwować termin zespołu. Jak wyglądają formalności?

Zespół muzyczny rezerwuje termin w momencie podpisania umowy indywidualnie w Poznaniu , poprzez Pocztę Polską lu drogą elektroniczną. Pobierany jest też zadatek w wysokości 15% wynagrodzenia zespołu.

Do ściągnięcia REPERTUAR FSC:

REPERTUAR FSC UTWORY WOKALNE MIĘDZYNARODOWE

REPERTUAR FSC UTWORY WOKALNE POLSKIE

REPERTUAR FSC BIESIADA, DISCO POLO

REPERTUAR FSC, UTWORY ŚWIĄTECZNE, KOLĘDY

Robimy jeszcze wiele utworów instrumentalnych, niebawem dołączymy spis.
Multimedia
Zdjęcia:
Funny Sunny Company
1
Opinie o Funny Sunny Company
Gość w dniu 2015/11/02:
Fantastyczna grupa. Grali u nas na weselu polsko-niemieckim i wszyscy goście wyśmienicie się bawili. Wokalistka ma super głos, mówi bardzo dobrze po niemiecku i od początku porywa wszystkich do tańca. Polecam zespół z całego serca!!!

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.23 : 1866 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w zachodniopomorskim: 1 Pozycja w Szczecinie: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.