Dj wodzirej Polański

Bydgoszcz

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Dj wodzirej Polański - opis
Moja przygoda z prowadzeniem imprez okolicznościowych rozpoczęła się w 2003 roku. Inspiracją do tego rodzaju działalności było spotkanie z Dj-em Andrzejem w nieistniejącej już restauracji Stokrotka dzisiaj Adagio) w Warszawie. Wtedy to jako gość odbywającej się tam zabawy weselnej zainteresowałem się pracą prezentera muzyki. Dowiedziałem się jakie kwalifikacji , a ponadto sprzęt powinno się mieć, aby zająć się tym profesjonalnie.Początki, jak to początki, zostały nieproste. Konieczność zakupu sprzętu stanowiła najtrudniejszą barierą do przebycia. Jednak chęć funkcjonowania pozwoliła przezwyciężyć początkowe dylematy.

Po paru latach działalności na rynku usług muzycznych mogę pochwalić się kilkoma udanymi imprezami, profesjonalnym sprzętem , a ponadto współpracą z lokalnymi firmami branży rozrywkowej. Posiadam referencje i wielu stałych, zadowolonych Zleceniodawców. Jednak moim największym atutem jest zebrane doświadczenie, które po latach owocuje profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, w której zadowolenie klienta jest sprawą najważniejszą.

Jako DJ wodzirej jestem osobą, która odpowiedzialna jest za prowadzenie zabawy od strony muzycznej. Prezentuję muzykę w oryginalnym wykonaniu, nie miksuję jej. Odpowiadam za jej stosowny wybieranie do charakteru imprezy i gustów Gości.

Jako wodzirej konfenansjer oprócz muzyki zapewniam inne atrakcje. Prowadzę zabawy taneczne i wokalne (karaoke). Uczę tańców, śpiewam razem z Gośćmi. Organizuję konkursy i zabawy integracyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług.

Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas planowanej imprezy.
Multimedia
Zdjęcia:
Dj wodzirej Polański
1
Opinie o Dj wodzirej Polański
Wyświetleń Nr telefonu: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2014.07.30 : 1220 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w kujawsko-pomorskim: 5 Pozycja w Bydgoszczy: 2
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.