Bartłomiej Kieres

Olkusz, Krasińskiego 3/24

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 1)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: https:
Ulica: Olkusz, Krasińskiego 3/24
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Bartłomiej Kieres - opis
Zespół muzyczny Casablancaband istnieje na rynku od 2009 roku, co daje nam już spore doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych. Zaczynaliśmy skromnie. Realizowaliśmy tylko pasję  do muzyki która była i jest dla nas  przyjemnością i sprawia nam ogromną radość. Dziś możemy się nią dzielić z wami podczas występów czy eventów oraz imprez okolicznościowych. Gwarantujemy niezapomniane chwile, dużo pozytywnej energii i muzykę prosto z serca - 100% na żywo. Posiadamy bardzo szeroki i uniwersalny repertuar, który stale poszerzamy. Gramy utwory disco, walczyki, polki, przeboje disco polo jak i aktualne przeboje, zarówno polskie jak i zagraniczne.
Nasz zespół składa się z sześciu osób.Bartek - manager zespołu, instrumenty perkusyjne, wodzirej,Miłosz  - Gitara elektryczna, akustyczna, ukulele, wokalPatryk - Instrumenty klawiszowe, wokal, wodzirej, Paulina - wokal, przeszkadzajki,Przemek - Gitara basowaKamil - Saksofon, wodzirej
Nasze atuty to przede wszystkim muzyka tylko na żywo, rozbudowany skład, dużo pozytywnej energii i uśmiechu, wodzirej, prowadzenie zabaw, profesjonalne instrumenty oraz nagłośnienie, indywidualne podejście do klienta. Na rynku działamy jako firma usługowa więc mają państwo gwarancję że powierzacie oprawę muzyczną profesjonalistom którzy staną na wysokości zadania. Wystawiamy faktury i paragony.
Opinie o Bartłomiej Kieres

Wyświetleń ogłoszenia od 2019.05.13 : 1056 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w małopolskim: 13 Pozycja w Olkuszu: 4
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.