Adams Band

Katowice

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: adamsband.pl
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Adams Band - opis
Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkich imprez muzyczno- tanecznych. Gramy przede wszystkim na weselach ,studniówkach , imprezach firmowych i na każdym kroku tam gdzie muzyka łączy się z tańcem. Łączymy różne style muzyczne, jednakże przede wszystkim takie , które nadają sią do tańca. W trakcie grania kreujemy aktywny dialog z odbiorcami. Stawiamy na atmosferę wspólnej zabawy a nie na relacje muzyk- odbiorca bez próby porozumienia. Znani jesteśmy z tego , że prowadzenie imprezy tanecznej w naszym zrealizowaniu wiąże sie nie tylko z muzyką lecz także z dialogiem z naszymi słuchaczami. Jeżeli już ktoś preferuje wspólnie z nami pośpiewać to nie widzimy kłopotu. Gdy ktoś posiada cos do powiedzenia to dostaje mikrofon i mówi. Idea jest bardzo prosta. To my gramy dla osób.... a nie wszyscy bawią się dla nas. Dzięki takiemu podejściu goście świetnie sie z nami bawią ponieważ i my się bawimy. Uważamy , że teraz w tym celu powstała muzyka. My jedynie staramy sie najlepiej jak potrafimy kontynuować stare dobre tradycje muzyczne. Gramy przede wszystkim na Śląsku. W okolicach takich miast jak: Poznań,Chełm, Dabrowa Górnicza, Opole,Śląsk, Zduńska Wola, Siemianowice Slaskie, Kraków, Tarnowskie Góry, Chorzów, Pszczyna, Rybnik, Gliwice, Będzin, Oswięcim, Sopot, Bielsko Biała,Mikołów, Żory,Racibórz, Wodzisław Slaski, , a ponadto w wielu innych miejscach gdzie zapraszają nas wszyscy znajacy nas z wczesniejszych naszych występów jak również tacy wszyscy jak Ty czytelniku , którzy dopiero nas poznają.

Zespół na wesele z saksofonistką Duet na wesele Skład dwuosobowy na weselu Zdjęcie z goćmi weselnymi

W repertuarze posiadamy cały przekrój przebojów muzycznych od czasów początków muzyki rozrywkowej i tanecznej aż do współczesnych nowości muzycznych. Na bieżąco dodajemy nowe utwory do naszego repertuaru. Dzięki szerokiej ofercie muzycznej jesteśmy w stanie dopasować się do wszystkich zaleceń gości weselnych bez względu na rozpiętość pokoleniową biesiadników. W składzie zespołu posiadamy konseransjerów mających duże wiedzę praktyczną w prowadzeniu konkursów i zabaw weselnych. Każdy detal wesela jest poprzez zespół nie tylko uświetniony muzyką lecz także z humorem i smakiem poprowadzony przez naszą firmęzych konferansjerów.

Eddie prowadzi wesele Pojedynek o wokalistke Zespół muzyczny na weselu późno w nocy
Skład zespołu muzycznego zmienny w zalezności od wymagań

Zespół muzyczny AdamsBand występuje w składach dwu lub trzyosobowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu zespół weselny dostosowuje się do zaleceń i wymagań Pary Młodej zarówno pod kątem muzycznym jak również wizualnym . W całkowitym trzyosobowym składzie zespół składa się z dwóch pań (wokalistka i saxofonistka) , a ponadto z jednego pana , który robi za muzyka,wokaliste , a ponadto konferansjera. :-). W kazdym składzie zespołu wręcz tym najmniejszym za każdym razem jest dwoje wokalistów.W repertuarze posiadamy zarówno utwory na żeński wokal jak również na męski. A co bardzo istotne , posiadamy także utwory spiewane w duecie damsko-meskim. W repertuarze są zarówno utwory polskojęzyczne jak również angielskojęzyczne.

Mamy tak szeroki repertuar, że nie posiada sposobności w trakcie jednego wesela zagrać wszystkich utworów jakie posiadamy wykonane. Dla poszczególnych przyjęć weselnych przewidujemy w trakcie rozmowy z Parą Młodą profil zarówno muzyczny jak również metodę prowadzenia całego wesela. Niewątpliwie bywa tak, że życie i goście weselni weryfikują nasze wcześniejsze ustalenia. Jednakże posiadając tak duży zapas utworów w naszym repertuarze nie posiadamy żadnych problemów z zmianą klimatów muzycznych. Niewątpliwie zmiana ustaleń wymaga w tak zaistniałej okoliczności potwierdzenia Pary Młodej. Stawiamy duży nacisk na odpowiednie tempo prowadzonych przez naszą firmę wesel. Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi staramy się za każdym razem skracać do minimum, jakiego potrzebują goście żeby coś zjeść i odpocząć. Długości bloków muzycznych także staramy się dopasowywać do sposobności tancerzy.
Zapraszamy do przesłuchania naszej płyty

Płyta zespołu muzycznego AdamsBand

Klikając w podany wskaźnik adresu www : "EVERY NIGHT"" Można sobie przesłuchać demo naszej płyty , którą popełniliśmy swego czasu wraz z pewną włoska wytwórnią. Pełnych nagrań z tej płyty nie możemy zamieszczać na stronie ze względu na zalecenia kontraktu, niemniej jednak w oddzielnym odtwarzaczu zamieszczamy cały zestaw naszych nagrań w zakładce "muzyka". Są to nagrania , które zostały zgrane wprost z naszego miksera w trakcie prób, więc wybaczcie prosze drobne niedoskonałości. To nie są nagrania studyjne.
Dobrze grać to jeszcze za niedużo żeby być dobrym zespołem weselnym

Zdajecie sobie sprawę z tego , że polskie wesele trwa kilkanaście godzin? W późniejszym czasie wiele godzin przerwy i zaczynają sie poprawiny. Radzę o tym pamiętać wyjątkowo przy wybieraniu zespołu na własne wesele. Jest bardzo dużo kapel , które posiadają wiele ślicznych utworków na swoim demo. Dosłownie gdyby tych ślicznych utworów było kilkanaście to zajmą one powiedzmy godzinę. Jeżeli już nie wybierzecie kapeli z kilkunastoletnim doświadczeniem to nigdy nie będziecie pewni jak kapela sobie da rade z tak długim nierzadko. Przez rok czy dwa nawet jedna osoba nie jest w stanie przygotować repertuaru kompleksowego z kilkuset utworów. My taki repertuar mamy , a okazuje się , że to także żeby nie wystarczyło. Ponieważ jeśli zespół muzyczny nie posiada przygotowanych co najmniej kilku ciekawych przerywników i niespodzianek dla gości weselnych to wręcz najlepsza kapela bedzie na Waszym weselu spełniała jedynie rolę szafy grającej.Zespół weselny musi posiadać sposobność płynnego przechodzenia z klimatów rockowych poprzez dance aż do biesiady. A w przerwach gdy goście są już zmęczeni musi potrafić zabawić ich zabawami czy konkursami lub po prostu powiedzieć coś do gości. Kontakt z biesiadnikami jest tutaj niesłychanie ważny.

AdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: [email protected]|Tel:608787335 |32-7308501
Opinie o Adams Band

Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.20 : 786 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w śląskim: 35 Pozycja w Katowicach: 9
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.