Spin

Warszawa, ul. Broniewskiego 71

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: studiotanca.eu
Ulica: Warszawa, ul. Broniewskiego 71
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Spin - opis
Szkoła Tańca SPIN Arkadiusza Świeżawskiego
powstało w Katowicach w 2002r., z myślą o ludziach, którzy preferują aktywnie spędzać wolny czas,
w miłej atmosferze, bez względu na wiek. Nasze zajęcia są w głównej mierze przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem i preferują odkrywać nowe pasje , a ponadto dynamicznie rozwijać posiadane już kwalifikacji taneczne.


Założycielem Studia Tańca SPIN jest Arkadiusz Świeżawski
- zostały tancerz, dyplomowany instruktor, dla którego taniec jest pasją i sposobem na życie. Poczucie humoru, otwartość i specjalistyczność sprawiają, że prowadzone przez niego zajęcia odróżniają się charakterystyczną, kameralną atmosferą , a ponadto przyciągają liczne grono uczniów.


Nasze Studio ma bogaty wachlarz zajęć dostosowany do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wychodzimy z założenia, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno a wiek jest nieistotny.
Wiemy również, jak ważny jest w życiu zakochanej pary 1-wszy wspólny taniec, dlatego też ze starannosią układamy choreografię i osobiście dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę ich życia.
Jesteśmy prekursorami kursów tańca weselnego i dancingowego w Polsce . To my stworzyliśmy i przygotowaliśmy program kursu tańców użytkowych, a tym samym zapoczątkowaliśmy ich popularność.


W naszym Studio pracują zawodowi tancerze - pasjonaci , z najwyższymi klasami tanecznymi i osiągnięciami na parkietach polskich i zagranicznych. Ci tancerze są dyplomowanymi instruktorami tańca z wieloletnim doświadczeniem i posiadają uprawnienia wydane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Charakteryzuje NAS:


• Wyjątkowy klimat szkoły : Znamy naszych kursantów, nikt nie jest anonimowy, lekcje prowadzimy w oparciu o spersonalizowane potrzeby i możliwości każdego ucznia - w mojej szkole nie będziesz czuć się jak w multipleksie !
• Pasja : Duży dorobek artystyczny i kwalifikacji pedagogiczne naszych instruktorów sprawiają, że nauka tańca staje się świetną zabawą, rozwijającą zainteresowania i kreatywność. Zajęcia prowadzone są w niepowtarzalnej, luźnej atmosferze.
• Specjalistyczność : Sale wyposażone są w lustra , a ponadto parkiet; program kursów oparty o Światowy Program Zajęć Tanecznych.
• Zaangażowanie : Dzięki naszym tancerzom poczujesz magiczny świat tańca, w którym prawie każdy nowy krok stanie się dla ciebie pretekstem do dalszej edukacji.
• Klub Miłośników Tańca: Użyty dla pasjonatów, osób, które przeszły wszystkie poziomy tańca i dalej preferują doskonalić swój warsztat pracy, doskonalić prywatne kwalifikacji taneczne.
Multimedia
Zdjęcia:
Spin
1
Opinie o Spin
Wyświetleń Nr telefonu: 1 Przejść na stronę internetową: 3
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.11.04 : 755 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w mazowieckim: 13 Pozycja w Warszawie: 3
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.