Nauka gry na saksofonie

Lubliniec, ul. Plebiscytowa 26

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: pasjonart.pl
Ulica: Lubliniec, ul. Plebiscytowa 26
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kategorie usług
Nauka gry na saksofonie - opis

Saksofon nie jest już kojarzony jedynie z muzyką jazzową. Coraz śmielej pojawia się w utworach rozrywkowych czy nawet klubowych, zbierając wokół siebie coraz większe grono osób zafascynowanych jego możliwościami.

Czy trudno się nauczyć grać na saksofonie?

Nauka gry na saksofonie nie należy do najprostszych.

Bardzo ważna jest technika, opanowanie właściwego oddechu i aparatu gry – tzw.zadęcia.

Zajęcia w Akademii Umiejętności Artystycznych PasjonArt w Lublińcu odbywają się w trybie indywidualnym oraz w grupach maksymalnie trzy osobowych uczniowie są pod stałą obserwacją nauczyciela i każda minuta lekcji to dawka niezbędnych informacji i nowych umiejętności.

Opanowanie podstaw od strony technicznej staje się dzięki temu o wiele prostsze, a uczniowie nie mają możliwości nabywania złych nawyków.

Ważnym elementem, który może znacząco wpływać na grę na saksofonie jest ustnik. Źle dobrany uniemożliwia osiągnięcie pożądanego efektu, a przy tym zabiera radość z gry. Nasi nauczyciele pomogą Ci także w doborze właściwego sprzętu.

Zapraszamy początkujących!

Ważnym etapem podczas nauki gry na saksofonie innych instrumentach dętych jest opanowanie podstaw klasycznych, w tym ukształtowanie właściwego zadęcia, doskonalenie oddechu i techniki. Osoby pragnące grać jazz czy rozrywkę mogą się czuć zniechęcone potrzebą ćwiczenia gam i etiud, jednak dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli nawet z pozoru mniej ciekawe zagadnienia wprowadzane są w sposób interesujący, a indywidualny program zajęć ogranicza ich ilość do niezbędnego minimum.

Czy to instrument dla kobiet?

Często spotykamy się z pytaniem, czy kobieta ze względu na mniejszą siłę poradzi sobie z tym instrumentem. Z powodzeniem uczyliśmy wiele osób- zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zapraszamy serdecznie wszystkich niepewnych, którzy chcą spróbować,na lekcję próbną!


Nauczyciel prowadzący – Pan Grzegorz Czuchaj

www.pasjonart.pl

Lubliniec, ul. Plebiscytowa 26

tel.: 721224816

ZAPRASZAMY :)

Multimedia
Zdjęcia:
Nauka gry na saksofonie
1
Opinie o Nauka gry na saksofonie
Wyświetleń Nr telefonu: 1
Wyświetleń ogłoszenia od 2017.10.12 : 1439 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w śląskim: 8 Pozycja w Lublincu: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.