Artigo - zespół muzyczny

Kęty, Osiedle Leśne 62

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Ulica: Kęty, Osiedle Leśne 62
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Artigo - zespół muzyczny - opis
Słysząc wyrazu: dobre wesele, zabawa, festyn, czy studniówka od razu myślimy "to zagadnienie dla nas". Funkcjonujemy na rynku muzycznym od blisko 20 lat, co jest gwarantem profesjonalną usług. Zespół Artigo kontroluje się w różnorakich gatunkach muzycznych: przypominamy numery od Hanki Ordonówny poczynając, poprzez wszelkie dekady swingu, bluesa, rockandrolla, soulu, funki do współczesnych nurtów muzycznych (Jennifer Lopez, Katy Perry, Enej, Maroon 5 i wiele innych).
Nasz repertuar staramy się dostosować do Państwa założeń, dlatego mile widziane są sugestie imprezowiczów. Oprócz dobrej muzyki nasza kapela oferuje niezły show i ciekawe zabawy weselne, kulturalnie prowadzoną konferansjerkę, rozbudowane nagłośnienie i oświetlenie o dużej mocy i skuteczności, odpowiednie dopasowane do charakteru i rozmiarów pomieszczenia oraz dodatkowo ewentualną ekipę technologiczną potrzebną do jego obsługi. Sprzęt ma możliwość być używany też przez innych wykonawców, konferansjerów oraz dodatkowo inne chłopcy i dziewczęta powiązane z organizacją przebiegu imprezy - dylematy te podlegają wcześniejszym ustaleniom.
Propozycja korporacji:
Imprezy okolicznościowe, jakie obsługujemy:

wesela, śluby
imprezy firmowe
studniówki i bale
dancingi
festyny
zabawy sylwestrowe i karnawałowe
biesiady
prymicje
plenery
imprezy choinkowe i kolędowanie
imprezy charytatywne

W odróżnieniu od wielu innych orkiestr weselnych, Zespół Artigo nie kończy gry w trakcie świetnej zabawy, lecz gra do ostatnich bawiących się gości. W wypadku wesel jednodniowych, podpisywana z nami umowa nie zawiera klauzuli o limicie godzin, nie posiada też żadnych dodatkowych opłat za granie w późnych godzinach nocnych.
Wszelkie szczegóły wesela oraz dodatkowo repertuar dostosowujemy do życzeń Państwa Młodych i gości (chętnie gramy tzw. piosenki na życzenie). Staramy się nie działać według utartych schematów, dlatego rodzaj muzyki oraz dodatkowo zabawy uzależniamy od wskazówek Młodej Pary, a też od nastroju gości. Z bogatej oferty popularnych czy mniej znanych zabaw weselnych w wielu przypadkach wybieramy i polecamy zabawy integracyjne, w których mogą brać udział wszyscy uczestnicy wesela przykładowo. taneczne, kostiumowe); posiadamy też zrobione niespodzianki dla dzieci.
Bacząc na na nasze bogate instrumentarium, oferujemy sposobność tzw. „wyprowadzenia Państwa Młodych z domu” oraz dodatkowo akompaniamentu w trakcie błogosławieństwa Rodziców w domu. Na życzenie dojeżdżamy gdzie należy, by w tradycyjny sposób pożegnać muzyką Pana Młodego i Panią Młodą przy opuszczaniu ich rodzinnych domów. Usługa ta jest wliczona w cenę wesela.
Multimedia
Zdjęcia:
Artigo - zespół muzyczny
1
Opinie o Artigo - zespół muzyczny

Wyświetleń ogłoszenia od 2014.08.11 : 1511 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w małopolskim: 10 Pozycja w Kętach: 1
Chcesz zdobywać nowe zlecenia? dodaj ogłoszenie za darmo.